Služby

 

 

PERMANENTNÍ MAKE-UP  – NOVÁ TECHNOLOGIE

 

 

Naše metoda vytváří efekt přírodních chloupků. Jednotlivý získaný chloupek může být od tenkého až k silnému. Tato metoda je tak dokonalá, že jde jen těžko rozeznat, zda se jedná o make-up nebo o přirozené obočí. Jde o ojedinělou, patentovanou technologii, chráněnou autorským právem. Metoda je rychlá, celý zákrok trvá hodinu, ihned po aplikaci je vidět výsledek.

Nová technologie  se používá i k permanentním make-upu rtů, s použitím třech jehel pracujících současně a střídavě. Rychlost  vpichů 420 úderů za vteřinu zkracuje čas zákroku až o 60%. Také nedochází ke vzniku podtlaku , který způsobuje odstranění pigmentu z pleti, ale naopak dochází k lepší aplikaci barviva do kůže, až o 300 %, zmenšení bolesti , otoků a podráždění.

Tato metoda umožňuje vytvořit precizní konturu, jemné vystínování a vybarvení. Drobné nerovnosti a asymetrie se dají velmi dobře vyretušovat. PMU  má trvanlivost 2 – 4 roky.

Zákrok je téměř bezbolestný, doba aplikace je výrazně zkrácena. Místo PMU prakticky neotéká, proto  klientky  nijak neomezuje. Hojení trvá krátce a změny v odstínu jsou téměř zanedbatelné. Při PMU rtů se odstín barvy zjemní zhruba o 40 %,  po aplikaci je výrazně tmavší.

 

 

 

 

Permanentní make-up je mikropigmentace horní vrstvy kůže.  Aplikace se provádí speciálním  přístrojem ,který pomocí malých jehliček vpichuje přírodní pigment do pokožky. Používá se k úpravě tvaru a hustoty obočí, k vytvoření horních i dolních očních linek a kontury a výplně rtů. Permanentní make -up vydrží cca 3-5 let, podle typu pleti.

Provádění PMU se věnuji již 25 let. Nyní používám novou, převratnou technologii u PMU obočí, která vykresluje jednotlivé chloupky, pomocí speciálního pérka  a výsledkem je naprosto přirozený tvar. Pracuji ručně, přístroj není elektrický. Technologie je patentována.

Zákrok není bolestivý, používám znecitlivující krém Emla a celou dobu aplikace používám gelové anestetikum.

Doba aplikace  novou technologií se výrazně zkrátila, obočí trvá hodinku, linky také.


Nabídka služeb

 

 

ALISSA BEAUTÉ Bio Active – aktivní přírodní čisté látky se specifickými účinky.

Linie čistých aktivních látek, které se získávají z přírodních zdrojů (rostlinné extrakty,
extrakty z ovoce, květin a moře). Tyto aktivní látky doporučuji pro každou pleť. Působí sami o sobě a také zvyšují účinek krému. V  nabídce jsou VITAMINY A MINERÁLY, ESENCIÁLNÍ OLEJE, EXTRAKTY Z BYLIN, DALŠÍ AKTIVNÍ LÁTKY -Kolagen, Elastin, Kyselina hyaluronová, Arganový olej, SYNERGIE – Lifting, Delicate Skin, Acne, Caviar,Thalasso,  Oil Essence Hydra.