SlužbyPERMANENTNÍ MAKE-UP  – NOVÁ TECHNOLOGIE

Naše metoda vytváří efekt přírodních chloupků. Jednotlivý získaný chloupek může být od tenkého až k silnému. Tato metoda je tak dokonalá, že jde jen těžko rozeznat, zda se jedná o make-up nebo o přirozené obočí. Jde o ojedinělou, patentovanou technologii, chráněnou autorským právem. Metoda je rychlá, celý zákrok trvá hodinu, ihned po aplikaci je vidět výsledek.

Nová technologie  se používá i k permanentním make-upu rtů, s použitím třech jehel pracujících současně a střídavě. Rychlost  vpichů 420 úderů za vteřinu zkracuje čas zákroku až o 60%. Také nedochází ke vzniku podtlaku , který způsobuje odstranění pigmentu z pleti, ale naopak dochází k lepší aplikaci barviva do kůže, až o 300 %, zmenšení bolesti , otoků a podráždění.

Tato metoda umožňuje vytvořit precizní konturu, jemné vystínování a vybarvení. Drobné nerovnosti a asymetrie se dají velmi dobře vyretušovat. PMU  má trvanlivost 2 – 4 roky.

Zákrok je téměř bezbolestný, doba aplikace je výrazně zkrácena. Místo PMU prakticky neotéká, proto  klientky  nijak neomezuje. Hojení trvá krátce a změny v odstínu jsou téměř zanedbatelné. Při PMU rtů se odstín barvy zjemní zhruba o 40 %,  po aplikaci je výrazně tmavší.

Fotografie najdete ve fotogalerii.

 


Permanentní make-up je mikropigmentace horní vrstvy kůže.  Aplikace se provádí speciálním  přístrojem ,který pomocí malých jehliček vpichuje přírodní pigment do pokožky. Používá se k úpravě tvaru a hustoty obočí, k vytvoření horních i dolních očních linek a kontury a výplně rtů. Permanentní make -up vydrží cca 3-5 let, podle typu pleti.

Provádění PMU se věnuji již 18 let. Nyní používám novou,převratnou technologii u PMU obočí, která vykresluje jednotlivé chloupky, pomocí speciálního pérka  a výsledkem je naprosto přirozený tvar. Pracuji ručně, přístroj není elektrický. Patentována je i technologie PMU rtů, stojek i technika je chráněna patentem.

Zákrok není boletivý, používám znecitlivující krém Emla a celou dobu aplikace používám gelové anestetikum.

Doba aplikace  novou technologií se výrazně zkrátila, obočí trvá hodinku, linky také a rty tak hodinu a půl.


PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTĚNÍ ŘAS, METODA ŘASA NA ŘASU

Výsledný efekt je velmi pěkný, není nutné používat řasenku. Prodloužené řasy jsou pohodlné, můžete s nimi sportovat, koupat se,  nevadí jim ani mořská voda,  což jistě oceníte na dovolené. Zajistí Vám neodolatelně husté, dlouhé a natočené řasy. Na výběr mohu nabídnout různé délky, typy zahnutí a sílu řas. Vždy vše nejprve konzultuji s klientkou !

Doplnění doporučuji vždy nejpozději jednou za měsíc,  aby řasy zůstaly stále krásné a husté.

Prodloužení je pro klientku pohodlné, leží na lehátku, spodní víčko je přikryté ochrannou gelovou podložkou a má zavřené oči. Jde o bezbolestné, relaxační ošetření.

Nyní mohu nabídnout žhavou novinku letošního léta,  řasy barevné, můžete vybírat z mnoha barev a  zdobení  kamínky Swarovski. Takto zvýrazněné řasy působí upraveně a luxusně.

S prodlužováním řas mám bohaté zkušenosti, klientkám tuto službu poskytuji již  8 let.

 

 


 

Fotografie najdete ve fotogalerii .


Nabídka služebLASEROVÁ REGENERAČNÍ GELOVÁ MASKA

Působením hydrogenuhličitanových aniontů, které jsou obsaženy v laserové gelové masce, dochází k redukci drobných vrásek, výraznému vypnutí pleti a  celkovému zlepšení stavu pokožky. Pravidelná aplikace této masky Vám výrazně omladí unavenou pleť.  Nabízím tři typy ošetření:  intenzivní kůru deseti ošetření , vždy dvakrát týdně, nebo pět ošetření, jednou  týdně a  jednorázově,  jako masku, na závěr běžného kosmetického ošetření.

Laserovou masku je vhodné použít na regeneraci pleti po pobytu u moře, na zlepšení hydratace, nebo na vypnutí pleti pro zvláštní příležitost (svatba, firemní oslava, sraz třídy po mnoha letech aj. )

BIOSTIMULAČNÍ LASER

Po použití biostimulačního laseru  se výrazně urychlují regenerační procesy pokožky. Laserová terapie se doporučuje při mnoha problémech s pletí. Vhodná je při různých dermatitidách, alergiích, mechanickém poškození kůže (odřeniny, říznutí, spáleniny  aj.). Velmi dobrý efekt je prokázán pri léčbě herpesu (oparu), zde platí, čím dříve je laser použit, tím je výsledek lepší. Laser také urychluje hojení čerstvých jizev, po plastických či chirurgických operacích. Zase zde platí, čím dříve se s terapií začne, tím je výsledný efekt zajímavější.

ALISSA BEAUTÉ Bio Active – aktivní přírodní čisté látky se specifickými účinky.

Linie čistých aktivních látek, které se získávají z přírodních zdrojů (rostlinné extrakty,
extrakty z ovoce, květin a moře). Tyto aktivní látky doporučuji pro každou pleť. Působí sami o sobě a také zvyšují účinek krému. V  nabídce jsou VITAMINY A MINERÁLY, ESENCIÁLNÍ OLEJE, EXTRAKTY Z BYLIN, DALŠÍ AKTIVNÍ LÁTKY -Kolagen, Elastin, Kyselina hyaluronová, Arganový olej, SYNERGIE – Lifting, Delicate Skin, Acne, Caviar,Thalasso,  Oil Essence Hydra.